Šampión Martínek oslavuje 30. narodeniny. S vekom prichádzajú skúsenosti, hovorí


Michal Martínek (8-1) mal vskutku zaujímavý rok 2019. Z Ameriky si napriek prehre odniesol cenné skúsenosti, našiel ženu svojich snov, aby následne na turnaji Oktagon 15 dominantne zdolal Viktora Peštu (15-6) už v 1. kole a obhájil tak opasok ťažkej váhy Oktagonu.

Toto všetko stihol ešte pred tridsiatkou, ktorú dnes oslavuje.

„Mám 30...ten čas letí. V MMA oslavujem dnes 10 rokov, čo sa pohybujem v tomto kolotoči. Ako to zhrnúť, za pár rokov - 2x champ Oktagonu, 1x zápas vo Vegas (Contender series) a teraz ma čaká sezóna v PFL a stal som sa českou MMA jednotkou ťažkej váhy a som číslo 63 ťažkej váhy vo svete, kempy ako je All Stars Academy Švédsko, SBG Dublin Ireland, London Shootfighters, Ankos MMA Poland a fandia mi Tyson Fury a Mike Tyson,“ hovorí na sociálnych sieťach český bojovník.

„Nemôžem sa na seba hnevať a som hrdý na svoju cestu. Každopádne som ten typ, čo chce zo všetkého vytrieskať maximum. Takže sa ide ďalej a nemôžem sa dočkať nových výziev a bitiek, aby keď to raz zavesím na klinec, som mohol odovzdávať cenné skúsenosti ďalej.

Mám skvelú snúbenicu Angel Piaff, rodinu a vyselektovaných priateľov. S vekom prichádzajú skúsenosti, a nič z toho, čo som zažil, by som nikdy nemenil a mám radosť za to, čo je teraz,“ uzatvára Michal Martínek.

 Ani v časoch karantény bojovník Reinders MMA nezaháľa.

Foto: Michal Martínek FB

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND