Chápem, že sa chlapec potrebuje trochu zviditeľniť a zarobiť si peniažky, hovorí Klein o výzve Legierského


Šampión ľahkej váhy Oktagon MMA Mateusz Legierski (6-0) pokračuje vo vyzývaní Ľudovíta Kleina (16-2). Ten sa vzájomnému zápasu nebráni, no čaká ho v pérovej váhe.

„Ja sa tomu zápasu nebránim, chápem, že sa chlapec potrebuje trochu zviditeľniť a zarobiť si peniažky. Je to určite kvalitný zápasník, to bezpochyby, no som zvedavý, či mu Oktagon zaplatí to, čo chce, a keď áno, ja ho čakám v 66-ke,“ odpovedá Lajoš Klein fanúšikom na sociálnych sieťach.

Otázne však je, či je Poliak schopný schudnúť do pérovej váhy, keďže už do ľahkej zhadzuje nemalé množstvo kilogramov.

Klein nezaháľa ani počas krízového obdobia a snaží sa trénovať tak, ako inokedy. „Snažím sa dodržiavať môj bežný režim, takže dva tréningy denne, čo sa mi celkom aj darí a viem si kvalitne odtrénovať. Určite to nie je to, čo inokedy, ale aspoň niečo,“ hovorí.

Nedávno reprezentant SFG Trnava zdieľal fotku s váhou, kde bolo cez 90 kg. Teraz však veci uviedol na pravú mieru a potvrdil, že sa jednalo o srandu. „Aktuálna váha je nejak 81-82 kg.“

Lajoš sa nevyhol ani otázke na prvý súboj Jiřího Procházku v UFC. „Oezdemir je tam ostrieľaný zápasník a má kopec ťažkých zápasov za sebou. Procházka je tam nováčik, ale zas mladý a od zápasu k zápasu lepší,“ hovorí na margo šancí borcov poloťažkej váhy.

Dá nakoniec organizácia Oktagon MMA dokopy poľsko-slovenský súboj, ktorý už teraz na sociálnych sieťach naberá na obrátkach?

Foto: Ľudovít Klein IG, Mateusz Legierski IG

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky