Klein o Legierskeho výzve: Sám dobre vie, že by ma v živote neporazil


Kleinovi sa nepáčili Legierskeho vyjadrenia. „Tu je aspoň vidieť, ako to má usporiadané v hlave táto krovka,“ reagoval Klein.

Mateusz Legierski pokračuje vo vyzývaní elitných slovenských zápasníkov v rámci organizácie Oktagon MMA. Ľudovít Klein a Karol Ryšavý sú terčami jeho výziev už dlhšiu dobu. Najnovšie Legierski pridal na zoznam bojovníkov, ktorých vyzýva, aj Gábora Borárosa.

Legierski vo svojich aktivitách na sociálnych sieťach nepoľavil ani cez víkend. Jeden z jeho odkazov však nenechal chladným „Lajoša“ Kleina.

Kleinovi sa nepozdával odkaz, že ho Legierski „zabije“. Slovenská hviezda je toho názoru, že takýto štýl vyjadrovania nevrhá na šport dobré svetlo. „Ani by som sa nad tým nepozastavil, keby tam nepoužije slovo, že ma zabije. Veď sme predsa nejakí športovci. Aspoň ja sa považujem za športovca a takéto vyjadrenia nepatria do žiadneho športu, nie to ešte do MMA,“ uviedol Klein na svojich účtoch na sociálnych sieťach.

„Tu je aspoň vidieť, ako to má usporiadané v hlave táto krovka,“ dodal Klein.

Legierski vo februári vyhral titul ľahkej váhy, keď v Šamoríne zdolal Miroslava Štrbáka. Poľský šampión je aktuálne bez naplánovaného zápasu a nie je ani jasné, proti komu by sa mohol postaviť do klietky. Legierski sa aj preto snaží rozvíriť vlny českej a slovenskej scény, kde hľadá svojho ďalšieho protivníka.

Klein ale Poliaka upozorňuje, že v dueli s ním by aj tak nebol úspešný. „Je vidieť, že to robí len preto, aby sa zviditeľnil a nazbieral peniažky od sponzorov. Sám dobre vie, že ma nikdy neporazí. Nemá také kvality a sám to dobre vie,“ odkázal Klein.

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!