Každý z nich zdvihol pol tony, teraz ich čaká súboj v boxerskom ringu


„Je to oficiálne. September 2021, Las Vegas v Nevade, The Mountain vs The Beast. Nasledujúci rok a pol svojej kariéry sa budem venovať výlučne tomuto súboju. Nemôžem sa dočkať, až bude moja rodina pri ringu počas zápasu. Idem si pre teba,“ odkázal Islanďan Hafthor Julius Björnsson na sociálnych sieťach svojmu rivalovi, Britovi Eddiemu Hallovi.

"The Mountain" cez víkend pokoril Hallov rekord v mŕtvom ťahu, keď zdvihol zo zeme 501 kilogramov, čím o jeden kilogram prekonal Britovu váhu na činke spred štyroch rokov.

„Práve mi Core Sports ponúklo sedemmiestnu sumu a ja som to podpísal. Je to najväčšia výplata mojej kariéry. Eddie, práve som poslal k zemi tvoj rekord a teraz som pripravený poslať k zemi teba v ringu,“ povedal po pokorení rekordu Björnsson.

Reakcia Eddieho Halla na seba nenechala dlho čakať a hneď prostredníctvom videa ukázal, ako podpisuje papiere k súboju.

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!