Khabibov otec je opäť v kóme


Z Ruska prišli ďalšie zlé správy. Otec Khabiba Nurmagomedova je opätovne v kóme. 

Abdulmanap Nurmagomedov, otec šampióna ľahkej váhy Khabiba Nurmagomedova, je podľa ruských médií opäť v kóme. Agentúra RT uvádza, že Nurmagomedov starší je v kóme a pri živote ho udržiavajú prístroje, na ktoré je napojený.

Ruské médiá, vrátane agentúr RT a TASS, tvrdia, že lekári boli nútení napojiť Nurmagomedova staršieho na prístroje po tom, čo sa počas utorka jeho stav znova zhoršil.

Abdulmanap Nurmagomedov je tak v kóme po druhý raz za uplynulé týždne. Po prvýkrát sa z kómy prebudil približne pred týždňom, no od prebudenia ani raz neprehovoril. Po zhoršení stavu ale 57-ročný Nurmagomedov nedokáže dýchať bez pomoci, a preto lekári museli zasiahnuť.

Nurmagomedov starší leži v nemocnici už niekoľko týždňov. Pôvodné pľúcne problémy sa časom zhoršili, pridali sa komplikácie so srdcom, ktoré mal otec Khabiba Nurmagomedova operované už minulý rok. Po prevoze do moskovskej nemocnice lekári diagnostikovali nákazu koronavírusom, ktorý mal zapríčiniť návrat srdcových problémov.

Na rad prišla zložitá operácia srdca, z ktorej sa zatiaľ Nurmagomedov starší nedokázal zotaviť. Jeho stav naďalej zhoršuje aj ochorenie Covid-19.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND