Denis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší


Slovenskí zástupcovia turnaja Underground už netrpezlivo čakajú na sobotu, kedy prebehne v poradí druhý turnaj tohoto projektu. Do hry pritom zasiahne aj talentovaný Denis Farkaš, ktorý myslí na najvyššie méty a v prvom súboji vyzve Samuela Lišku.

Vo váhe do 80 kg má slovenská strana naozaj tvrdých bojovníkov. Prečo by si mal byť práve ty víťaz tejto pyramídy?

Mal by som byť víťaz, lebo som najmladší a od detstva driem na mojom sne, byť najlepsší fighter.

Ako prebieha aktuálne tvoja príprava v tejto komplikovanej situácii?

Ja som neprestal trénovať ani na týždeň, chodil som sám do gymov, behávať a stále som sa pripravoval aspoň po fyzickej stránke, keďže sa nedalo spárovať. 

Kto je podľa teba najvačší favorit tejto pyramidy a prečo?

Milan Kratochvíla a Rony Paradeiser. Milan kvôli svojmu jednoduchému a tvrdému K1 štýlu a Rony, lebo je šikovný a veľmi dlhý.

Ešte pred oficiálnym zverejnením zápasových dvojíc si na súboj vyzval Samuela Lišku. Prečo práve on?

Vyzval som ho skôr z takej taktickej stránky. Je najslabší, tak prečo si to neuľahčiť. Ale netvrdím, že je slabý, v tých malých rukaviciach sa môže stať čokoľvek. Veľké šance tomu ale nedávam.

Ako hodnotíš Underground? Vieš si predstaviť, že by sa stala z tohto projektu pravidelná záležitosť?

Je to super projekt a mrzí ma, že je korona a ľudia neuvidia na vlastne oči tú nebezpečnosť postojárov. Verím ale, že ochvíľku to bude pravidelnosť a ľudia si to obľúbia viac ak MMA.

Čo by sa zmenilo v tvojom osobnom živote, ale aj v živote bojovnika, ak by si sa stal viťazom pyramídy?

Stalo by sa to, že ľudia by sa o mne dozvedeli, dostával by som viac ponúk na zápasy, takže by mi to prinieslo viac peňazí (smiech).

 

AUTOR: Erik Brezovský

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND