Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!


Už o pár chvíľ sa rozbieha slovenská pyramída podujatia Oktagon Underground. Na programe budú zápasy v troch váhových kategóriach s hviezdnymi menami ako Krištofič, Bartl, Cibiński, Paradeiser a mnohými ďalšími.

Očakávané podujatie ale tentokrát neuvidíme na televíznych obrazovkách a Oktagon MMA vysiela turnaj cez spoplatnenú službu. Ak ale divák nechce utrácať peniaze za prenos pay-per-view, má jedinečnú možnosť zahliadnuť turnaj cez portál Tipsport úplne zadarmo. Jediné, čo treba spraviť je kliknúť na jednu z reklám Tipsport nad týmto textom alebo pod týmto textom. Automaticky budete presmerovaní na registráciu, po ktorej si môžete vychutnať turnaj Oktagon Underground a taktiež obdržíte bonus na tipovanie v hodnote 15 eur!

A to nie je všetko, keďže je spoločnosť Tipsport partnerom Oktagonu, bude počas roka vysielať aj ďalšie turnaje. Po registrácii cez náš odkaz tak môžete sledovať Oktagon aj v budúcnosti!

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND