Pirát ozrejmil, prečo po zápase verbálne atakoval súperov roh


Samuel „Pirát“ Krištofič sa v živom vysielaní vyjadril k zápasu na OKTAGON UNDERGROUND. Okrem iného spomenul aj to, prečo sa po súboji pustil do rohu Jakuba Benka.

„Nikdy v živote som to nespravil. Aby som tu situáciu priblížil, chodil som tam do toho gymu, podávali sme si každý deň ruku, pästičkovali sa a neviem čo...a nič sa nestalo, len teraz nechodím do toho gymu a neviem o ničom, že by som ja niekomu niečím ublížil.

Ako sa ten zápas blížil, tak niektoré tie instastorky a veci...proste keď si ja s niekým podávam ruky, tak nebudem robiť také veci naňho, že vyrazené zuby a oko vypadnuté a podobné veci. Takže, už to som si povedal, že je cez a samozrejme aj počas toho zápasu, keď som tam počúval tie výkriky a ešte mi ukazuje neviem aké veci na mňa.

Proste, trošku som sa v tej eufórii opustil. V každom prípade to beriem na seba, že to nebolo správne, urobil som chybu, mal som to proste prehltnúť, vyhral som ten zápas. Mal som to ignorovať, ale nestalo sa tak. Samozrejme, som tvor omylný. Viem si priznať chybu, že to nebolo pekné.“

Celé Pirátove vyjadrenie k zápasu:

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva