Turnaj Oktagon Underground zapísaný na Sherdogu. Bez vedomia organizácie a s chybami


Oba uskutočnené turnaje Oktagon Underground sa objavili na portáli Sherdog.com. V databáze Fight Finder, ktorá hrá významnú rolu v zaznamenávaní skóre bojovníka, možno nájsť výsledky aj s chybami.

Obe podujatia sú pridané v kolónke „Pro Exhibition“, kam sa zapisujú napríklad výsledky zo šou The Ultimate Fighter (okrem finále, pozn. red.). V smartfóne sa dokonca zobrazujú výsledky priamo v profesionálnom rekorde bojovníkov.

Zapísané výsledky chybne ukazujú výhry napríklad Marekovi Bartlovi, či Lukášovi Chotěnovskému, ktorí svoje zápasy prehrali.

Aj keď promotéri tvrdili, že výsledky nebudú na Sherdogu zaznamenané, nestalo sa tak. Podľa informácie od rozhodcu Pavla Touša však portál turnaje zapísal sám a bez vedomia organizácie.

„Áno je to pravda. Výsledky nahodil priamo portál bez vedomia organizácie a rozhodcov. Momentálne je to so Sherdogom v riešení vrátane zadaného vysvetlenia, pravidiel a záznamu. Turnaje budú z portálu zmazané,“ informuje rozhodca v komentároch na sociálnych sieťach.

Foto: Sherdog.com/Oktagon MMA

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva