Vlasto Čepo: Vo svojom živote som zažil veľa nepekných vecí


Po včerajšej dominancii sa už Vlasto Čepo pripravuje na slovenské finále, v ktorom narazí na svojho klubového kolegu Piráta Krištofiča. Pred súbojom s Erikom Tlkancom ale zaznievali hlasy, že Čepov štýl boja je až veľmi divoký, čo by v súboji s technicky vybaveným Tlkancom nemuselo stačiť.

Opak bol ale pravdou a Vlasto knokautoval svojho súpera už v prvom kole. "Do Undergroundu som sa prihlásil, aby som presadil svoj štýl - veľakrát podceňovaný, že je netechnický atď., ale aj napriek tomu vychádzal. Ja som nemal reči, že tam idem každého rozbiť, ale som fakt chcel bojovať a ďakujem aj Erikovi za zápas, je to jeden z naj boxerov na SR," komentoval na sociálnej sieti Čepo.

Okrem toho ale Vlasto popísal aj svoje zážitky z ulice, ktorá bola poriadne tvrdá. Nečudo, že zápasy v klietke sú pre zástupcu Chaos Bratislava podobné ako prechádzka ružovou záhradou. "Zažil som vo svojom živote veľa nepekných vecí, že mi pri konflikte odhryzli prst, rozbili fľaše o hlavu a natrhli ucho, sekli nožom cez ruku, zopár pohárov cez hlavu, po mne a mojom bratovi Denisovi zaútočili železnými palicami, a včera som sa pobil prvýkrát s Kladivom a vyšlo to."

Slovenský fanúšik si tak aj po tomto výkone môže vzdýchnuť, že takýto bojovník s takouto minulosťou zakotvil práve v naších ´pokojných´ vodách.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva