Vémola v tom má jasno: „První kolo TKO"


Vémola prichádza so svojou tradičnou predpoveďou.

Oktagon MMA pred niekoľkými hodinami potvrdil zápas medzi Karlosom Vémolom a Václavom Mikuláškom. Českí zápasníci si už dlhšiu dobu vymieňali tvrdé odkazy prostredníctvom sociálnych sietí, no až doteraz nebolo jasné, či tento trash talk prerastie až vo vzájomný zápas.

Teraz je už všetko jasné. Vémola sa po prvý raz od prehry s Attilom Véghom predstaví v klietke 26. septembra. V Prahe ho preverí práve "Baba Jaga".

Vémola síce viackrát avizoval, že už nemá veľký záujem o duely s krajanmi, no súčasná situácia priniesla nové okolnosti, ktoré otvorili priestor aj takýmto súbojom.

Mikulášek zažíva v ostatných dvoch rokoch vydarené obdobie. S výnimkou porážky proti Milanovi Ďatelinkovi si pripísal len výhry. Mikulášek určite bude chcieť získať aj doposiaľ jednoznačne najcennejší skalp svojej kariéry, avšak proti skúsenému a motitovanému Vémolovi to rozhodne nebude mať jednoduché.

Vémola bude do klietky vstupovať ako papierový favorit. Český "Terminátor" pritom predpovedá rýchle ukončenie. „Je jasné, prečo do toho idem. Robím najkrajší šport na svete. Keď ma niekto naserie, tak ho môžem legálne zmlátiť a ešte mi za to zaplatia. Mikulášek mal blbé reči. Čo v tomto športe dokázal? Tvrdí, že so mnou prežije jedno kolo. Čo to je za taktiku? Môžem sľúbiť, že ako sa Terminátor volám, on prvé kolo neprežije. Bude to první kolo TKO," uviedol Vémola pre český Sport.cz.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!