Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný


Mikulášek pokojne môže zavítať do trnavského SFG, potvrdil Attila Végh.

Organizácia Oktagon MMA včera potvrdila zápas medzi Karlosom Vémolom a Václavom Mikuláškom. Vémola bude vstupovať do duelu ako jasný papierový favorit, no Mikulášek mu rozhodne nedaruje svoju kožu bez boja.

Navyše, Mikuláškovi môže s prípravou pomôcť aj slovenská legenda Attila Végh. Végh pritom len na konci ostatného roka v „Zápase storočia" knokautoval Vémolu, ktorého má určite veľmi dobre naštudovaného.

A o svoj recept sa pokojne podelí aj s "Babou Jagou". „Ak mi Baba Jaga napíše, je u nás v gyme vítaný. V rámci prípravy môže prísť zatrénovať. Nie je to problém," uviedol Végh pre český portál MMAShorties.cz.

Végh už pred časom naznačil, že by ponúkol Mikuláškovi pomoc. Teraz už tak záleží len od českého bojovníka, či využije túto lákavú ponuku.

Súboj proti Vémolovi, bývalému zápasníkovi UFC, bude pre Mikuláška jednoznačne najväčším zápasom jeho doterajšej kariéry.

Kam ďalej

Poliaci hovoria o senzácii: Slovák bez prípravy zdolal domácu hviezduVIDEO | Karlos Vémola spoznal súpera pre turnaj OKTAGON 20Ak Khabibovi ponúkne UFC veľke peniaze, bude ťažké to odmietnuťJán Kirschbaum: Z organizácie MAMMAL som odišiel sám pre rozdielnosť názorovPatrik Kincl reaguje na svoj úspešný debut v KSWMAMMAL 17 - Výsledky