Sledujte SUPER - FINÁLE Oktagon Underground naživo a zadarmo!


Už o pár chvíľ sa rozbieha SUPER-FINÁLE slovenskej pyramídy podujatia Oktagon Underground. Na programe budú zápasy s hviezdnymi menami ako Szabová, Paradeiser, Škvor, Novák a premiérovo uvidíme v superfighte aj šampióna Davida Kozmu.

Ak ale divák nechce utrácať peniaze za prenos pay-per-view, má jedinečnú možnosť zahliadnuť turnaj cez portál Tipsport úplne zadarmo. Jediné, čo treba spraviť je kliknúť na jednu z reklám Tipsport nad týmto textom alebo pod týmto textom. Automaticky budete presmerovaní na registráciu, po ktorej si môžete vychutnať turnaj Oktagon Underground SUPER-FINÁLE a taktiež obdržíte bonus na tipovanie v hodnote 15 eur!

A to nie je všetko, keďže je spoločnosť Tipsport partnerom Oktagonu, bude počas roka vysielať aj ďalšie turnaje. Po registrácii cez náš odkaz tak môžete sledovať Oktagon aj v budúcnosti!

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva