Michal Petriš: Už teraz myslím na československé finále


Po zranení Kamila Cibińského sa vôbec nevedelo, ako túto situáciu Oktagon vyrieši. Našťastie zaznel hlas, ktorý ani sekundu neváhal a organizácii ponúkol svoje služby. V slovenskom finále tak uvidíme ďalšieho zástupcu CHAOS Bratislava Michala Petriša.

Ty si naskočil rovno do finále. Aký je to pocit?

Naskočil som do finále preto, že som bol v Undergrounde ako náhradnik už od začiatku. A hlavne skrz zranenia môjho trénera Kamila Cibińského, ktorému som to veľmi prial, aby vyhral celú pyramídu.

Ty si pod náš článok o Kamilovom zranení napísal, že s Ronym rád pôjdeš. Malo to dosť veľký ohlas. Myslíš, že aj to pomohlo k ponuke zápasu?

Vlastne som len tak podrýpol a matchmaker sa toho chytil. Ozvali sa mi, že či mám váhu v potiadku a či to beriem. Jasné, že to beriem, ja som pripravený 24/7 (pokiaľ nie som zranený).

S Ronym si už raz bojoval a vyhral si. V čom bude tento súboj iný?

Áno, s Rony som mal zápas, bol rýchly a vlastne to bolo dávno. Teraz je myslím na domácej scéne Rony v top 3. Videl som všetky jeho zápasy, boli veľmi atraktívne a rád som sa na ne díval. Čiže som veľmi rád, že si zasa zmeriame sily.

Aký bude tento zápas? To sa uvidí v oktgone, ale dúfam, že sa bude divákom a hlavne mne môj výkon páčiť.

Na čo sa pred súbojom sústreďuješ? Aké myšlienky ti kolujú hlavou?

Už teraz myslím na československé finále. Sebavedomie mám a verím si až až, no súpera nepodceňujem vôbec. Myšlienky mám pozitívne a veľmi sa teším. Som úplne pokojný a sustredený, snáď to vydrží aj v oktagone.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva