Makhmud Muradov tipuje víťaza súboja Pirát vs. Čepo


UFC bojovník Makhmud Muradov má svojho favorita v slovenskom finále turnaja Oktagon Underground vo váhe do 90 kg. Pre Tipsport prezradil, že si myslí, že do víťazného konca dotiahne zápas s Vlastom Čepom jeho tímový kolega Samuel Krištofič.

„Môj favorit je Pirát, pretože je skúsenejší, má veľa zápasov v MMA. Poznám jeho „vychcanosť“ (v dobrom), vždycky k tomu súperovi nájde nejakú cestičku. Takže myslím, že aj k Čepovi nájde cestu a zvíťazí na body.

Môže sa stať ale všetko, pretože Čepo má bombu, môže trafiť Piráta, ale Pirát toho vydrží veľa. Myslím, že to Pirát vyhrá na body jednoznačne.“

Mach taktiež prezradil, že podobne ako Pirát, aj on občas v zápase využije nejaké tie „špinavosti“.

Či sa slová uzbeckého bojovníka žijúceho v Česku naplnia, uvidíme už zajtra na turnaji Oktagon Underground v bratislavskom Edison Parku.

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!