Som zo seba sklamaný, hovorí Samuel „Pirát“ Krištofič po tesnej prehre s Vlastom Čepom


Hlavný zápas včerajšieho Undergroundu obstarali Vlasto „El Chapo“ Čepo a jeho tímový kolega Samuel "Pirát" Krištofič. Bodoví rozhodcovia sa po súboji priklonili na stranu Čepa, ktorý tak duel tesne ovládol.

Pirát bol zo svojho výkonu sklamaný a najmä v prvom kole, podľa jeho slov, mohol spraviť viac.

"Ruka nebolí, srdce áno. Myslel som si, že som na tom bodovo lepšie. Mal som fyzický fond aj ďalšie veci. Jednoducho všetko na to, aby som v prvom kole mohol spraviť viac a viac zatlačiť.

Vplyvom nejakej vykonštruovanej ilúzie alebo neviem čoho, som si myslel, že mi to hrá do kariet a že to bude moje. Som zo seba sklamaný. Hnevám sa na seba a ospravedlňujem sa fanúšikom za prehru," uviedol Pirát na svojom Instagrame.

Vlasto Čepo sa tak o dva týždne v super-finále stretne s Matějom Peňázom, ktorý české finále s Jakubom Klaudom ukončil už v prvom kole.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!