Vasil Ducár reaguje na prehru s Benkom: Nedostal som sa vôbec do zápasu


Jakub Benko si včera napravil chuť po prehre s Pirátom, keď v super-fighte turnaja Oktagon Underground jednoznačne zdolal favorizovaného Vasila Ducára.

Boli to najmä lowkicky, ktoré robili českému bojovníkovi problémy. Ducár priznáva, že pol roka netrénoval kopy a za dva týždňe sa mu to už nepodarilo dohnať.

„Rád by som napísal, že emócie po včerajšku odpadli, ale naopak. Mrzí ma to a štve čím ďalej viac, ale nie prehra, ale podaný výkon. Nedostal som sa vôbec do zápasu, ale možno je to práve tá správna facka (kopanec) sadnúť si nad tým a zamyslieť sa.

Nejde jednoducho naskakovať do zápasu a obzvlášť s tak kvalitným súperom len preto, že chcem, že si to žiada môj vnútorný bojovník. A tiež už je na čase pochopiť, že ak pol roka nekopem, tak to za 2 týždne nedoženiem.

Je potrebné už pristupovať k zápasom ako profesionál....vďaka partnerstvu s Kutil gymom pevne verím, že sa na ďalší zápas dokonale pripravím a predvediem 100% výkon.....a vrátim sa na víťaznú vlnu v ringu, kde je ďalšia méta jasná - český profesionálny titul,“ uvádza Ducár na sociálnych sieťach.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!