Polícia chytila strelca, ktorý sa prehlasoval za „bojovníka z UFC"


Policajti v USA už dolapili muža, ktorý postrelil 8 osôb pred barom v meste San Antonio. Muž pred streľbou kričal, že je bojovník z UFC.

V San Antoniu sa ešte minulý týždeň odohrala streľba, pri ktorej muž zranil 8 ľudí. Našťastie, všetci by sa mali zo zranení úplne zotaviť.

Muž začal strielať po tom, ako ho spolu s jeho partiou nepustili do miestneho baru s názvom REBAR. Muž kričal na ochrankárov, že je „bojovník UFC z Kalifornie". Následne sa vrátil do auta po dlhú zbraň a začal strieľať.

Strelec z miesta činu ušiel. Polícia po ňom pátrala, pričom bezprostredne po incidente nebolo jasné, či skutočne išlo o zápasníka zo súpisky UFC. Prezident organizácie Dana White iba dúfal, že sa to nepotvrdí. „Verím, že to nebude pravda. Celé je to šialené," uviedol White na minulotýždňovej tlačovej konferencii.

Polícia už chytila strelca a White môže ostať pokojný. Zatknutý bol 37-ročný Jenelius Crew, ktorý sa s UFC zrejme stretol akurát tak v televízii. Podľa dostupných informácií sa ani vôbec nejedná o zápasníka s profesionálnou skúsenosťou.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!