„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátom


Vlasto „El Chapo“ Čepo tesne na body porazil tímového kolegu Samuela "Piráta" Krištofiča, čím sa dostal do super-finále turnaja Oktagon Underground, kde ho čaká Matěj Peňáz.

Vo svojom stanovisku na sociálnych sieťach priznal, že bojovať s kamarátom bolo náročné a verí, že to bolo naposledy.

„Pár slov k zápasu, až do príchodu do klietky som si neuvedomoval tú náročnú situáciu, že vlastne to je až tak náročné biť sa s človekom, s ktorým celý čas trénuješ a máš ho rád. Verím, že toto bolo naposledy.

Nevedel som byť taký dravý ako v predošlých zápasoch a hneď na začiatku zápasu som si povedal, že budem zápasiť takticky. V zápase som sa cítil dobre a vedel som, že mam o niečo navrch, bol som presvedčený o výhre.

Bolo to síce tesné, ale vyšlo to. Samko je veľmi tvrdý bojovník a kvalitný, vieme všetci veľmi dobre. Prajem mu skoré uzdravenie a ďakujem mu za zápas a celú prípravu, som rád, že mam takého bojovníka a kamaráta v jednom gyme a môžem sa od neho ešte veľa učiť.

Poďme ďalej, chcem poďakovať všetkým chlapcom z Chaos Bratislava, ktorí nám obetovali svoj čas, boli k dispozícii kedykoľvek a pomáhali nám, trénerom za ten progres, ktorý v zápasoch je vidieť.

Ďakujem všetkým, ktorí ste fandili a stáli pri mne, rodine, ľuďom, bez ktorých by som nemohol sa takto pripravovať, aj tým, ktorí boli so mnou od úplného začiatku, ja nikdy nezabúdam. Ideme do super-finále, klasicky poviem len toľko, že sa posnažím podať maximum a verím, že to vyjde.“

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!