Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošný


Azda niet pochýb o tom, že najväčším ťahákom SEPER-FINÁLE Undergroundu bude hlavný zápas večera, ktorý obstarajú Matej Peňáz a Vlasto Čepo. Aj keď obaja bojovníci pôsobili skromným dojmom a slovné prestrelky čakal málokto, opak je pravdou.

Všetko spustilo video Peňáza, ktorý síce nešetril slovami chvály na zastupcu CHAOS Bratislava, neskôr ale poriadne zaťal do źivého. "Je mi sympatický tým ako sa vyjadruje. Chcem mu pogratulovať k vyhranému zápasu a jediné, čo môžem vytknúť je ten je*ákový chrbát z tej čokolády, čo dáva, asi aby mal takú dynamiku. Inak sa teším a vidíme sa v Boby." Týmto vyjadrením Peňáz narážal na užívanie steroidov, ktorých jeden z vedľajších účinkou môže byť aj akné na chrbte.

Odpoveď zo strany ´El Chapa´ na seba nenechala dlho čakať. Čepo vysvetlil, že s akné na chrbte má problémy už od puberty a nie je jediný v rodine. O vyjadrení Peňáza si ale myslí svoje. "Veľa ľudí mi písalo, asi 100 alebo 200 správ, aj od kadejakých bojovníkov, že u nich klesol ako fighter. Že sa začína báť, lebo ináč by nemal potrebu to riešiť. Je to jeho vec, on vie, čo tým sledoval."

Podľa Vlastovych slov je jeho názor taký, že s blížiacim sa zápasom má jeho súper troška strach. "Potrebuje to trocha uhladiť, že ak to náhodou nevyjde, tak som vyhral preto, lebo som nasypaný a beriem steroidy. Keď Matej poznáš nejaké steroidy, ktoré ti dajú tvrdé ruky a silné údery, tak mi to pošli a pozriem sa na to, či môže byť," pokračoval Čepo a dodal, že podľa Peňáza to asi vôbec nie je o tom, že niekto trénuje 365 dní v roku, niekoľko rokov, dynamiku a výbušnosť.

"Ukázal si svoju pravú tvár. Myslel som si, že si normálny chalan, férový, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošný. To ale nevadí, nič sa nemení na tom, že si jeden z najlepších bojovníkov."

Peňáz reagoval slovami, že iba hodnotil, čo videl a steroidy sú problém celej československej MMA scény. "Nič to nemení na fakte, že je Vlasto dobrý boxer, ale pravdu vie iba on a jeho tím."

O necelé dva týždne sa teda máme na čo tešiť.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky