„Čo bude platiť na Peňáza? To vám poviem po zápase,“ hovorí Vlasto Čepo


Bezprostredne po súboji na šiestom pokračovaní turnaja Oktagon Underground nám Vlasto „El Chapo“ Čepo potvrdil, že pri vyhlásení bodového výsledku bol presvedčený, že mu rozhodcovia prisúdia víťazstvo.

„Vedel som, že to nebude ľahké, lebo Pirát je tvrdý chalan. Veril som si, že mám na to. Bol som presvedčený, že mi to rozhodcovia dajú. Lebo dal mi dva takedowny a čistých úderov som trafil viac a rozdal som veľa kopov. Dokonca som si bol vedomý toho, že som ubránil aj veľa takedownov. Hoci nechávať to na rozhodcoch býva neraz zradné, teraz som aj pre spomínané veci čakal, že mi to dajú,“ povedal aj pre svetmma.sk tesne po súboji Čepo.

Ten sa nakoniec pokúsil Piráta v jednom momente vyprovokovať k prestrelke, no nakoniec k podobnej „šialenosti“, akú predviedol najmä v prvom zápase Undergroundu, nedošlo.

„Je dosť skúsený na to, aby sa do toho so mnou nepúšťal. Ide presne o takého súpera, s ktorým sa do prestrelky nedalo ísť, lebo sa veľa uhýbal a z ústupov som ho potom triafal. Sem-tam však bola menšia prestrelka, ale tam len lietali tie údery. Ako som vravel, vie dobre povoľovať i uhýbať sa, tak som sa snažil to takto bodovať,“ povedal 25-ročný rodák zo Srbska.

Vtedy však ešte „El Chapo“ netušil, že jeho budúci súper Matěj „Money“ Peňáz vytiahne pred zápasom trash-talk, ktorým ho (ne)priamo obviní z užívania dopingu.

„Čo bude platiť na Peňáza? To vám poviem po zápase. Vyzerá to byť normálny chalan, taký „sympoš“, takže nech vyhrá ten pripravenejší v ten deň,“ vyjadroval sa s úctou Čepo o českom bojovníkovi.

Medzitým sa už rozbehol spomínaný trash-talk, ktorý k zápasu pritiahol ešte viac pozornosti. Super-finále kategórie do 90 kg sa tak môže stať jedným z najsledovanejších duelov turnaja Oktagon Underground. Kto odíde ako kráľ Undergroundu sa dozvieme už 4. júla v brnianskej hale Zoner BOBYHALL.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!