Choketopus Grappling Challenge - Zachráň svoj klub


Pred nami je ôsmy ročník Grappling Challenge od Choketopus gym, ktorý chce priniesť nie len kvalitné zápasy, ale kladie si za cieľ prostredníctvom online prenosu pomôcť taktiež aj klubom. Hlavným ťahákom turnaja je hviezdny zápas medzi Viktorom Peštom, držiteľom niekoľkých titulov v ťažkej váhe a druhým Čechom v histórii, ktorý sa dostal do UFC a Iljou Škondričom, legendárnym slovenským MMA fighterom a trénerom. Okrem toho sa môžeme tešiť aj na pyramídu v kategórii mužov do 77 Kg.

Turnaj bude podliehať pravidlám EBI Submission Only s jednokolovým predĺžením. Víťaz zápasu je teda určený buď vzdaním súpera, neschopnosťou súpera pokračovať, diskvalifikáciou alebo v predĺžení. Povolené sú všetky páky a škrtenia. Pre výhru musí zápasník prejsť šestnásťčlennej dvojstranu pyramídou. Za jeden klub sa pyramídy môže zúčastniť iba jeden zápasník.

Kúpou prenosu tak môžete podporiť 16 českých a slovenských klubov ako Pentagym Praha, Fight Club Brno, Fight Gym ZH, Reinders MMA, SK Pretorián, UTF Mladá Boleslav, Wiking Gold Team, Panther BJJ, Jungle BJJ, Free Fight Club Detva, All Sports Academy a ďalšie.

Benefičný pay-per-view online event prebehne už tento piatok a podporiť svoj klub môžu diváci minimálnym či maximálnym vstupom. Každý, kto sa bude chcieť na turnaj pozrieť, si môže priamy prenos zaobstarať za čiastku 200 KČ, 300 KČ alebo 500 KČ. Najnižšia čiastka pokrýva náklady na turnaj, vyššími čiastkami už podporíte kluby.

Pay-per-view prístupy sú už k dispozícii na špeciálnom webe https://choketopus.com/zachran-svuj-klub/ . Stream si môžete vychutnať už v piatok 26.6.2020 od 18:00, kedy bude zahájený prenos. Turnaj je plánovaný do desiatej večernej hodiny, ale môže sa predĺžiť alebo skrátiť podľa dĺžky jednotlivých zápasov.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!