Patrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!


Pred súbojom s Vlastom Čepom ho takmer nikto nepoznal, dnes už ho pozná takmer celá scéna. Patrik Jevický si neplánuje dať pauzu a svoj pohľad zameral na ďalšieho bojovníka.  

Teba sme videli naposledy v zápase s Vlastom Čepom, ktorý mal neuveriteľný úspech. Aký to bol súboj?

Súboj bol podľa mňa pre divákov super a bol dôležitý aj pre mňa, keďže som sa po štyroch rokoch postavil pripravený do klietky. Síce bez sparingov, ale takáto možnosť nastúpiť v Oktagone sa neodmieta. Bola to zbesilá prestrelka, chcel som to potiahnuť aspoň na dve kolá, ale po tých štyroch rokoch som to nevedel ovládnuť. Bol to ale dobrý zápas.

Citil si, že v prestrelke môžeš súpera knokautovat?

Cítil som sa na to, že to mohol byť knokaut. Rovnako ale na druhej strane Čepo cítil, že by to mohol ukončiť aj on, čo mu nakoniec aj vyšlo. Ukázal lepšie boxerske techniky a zdatnosť. Poďľa mňa ale každá rana keby padla, tak je knokaut.

Tvoj štýl boja je pomerne unikátny, tvrdých prestreliek momentálne nie je tak veľa. Prečo si zvolil takýto štýl?

Ako sa to vezme. už je asi menej bojovníkov, ktorí chodia do takejto prestrelky. Podľa mňa je každý bojovník niečim unikátny. Určite sú aj lepší strikeri ako ja, tento šport sa vyvíja a je už na inej úrovni, ale proste mňa to baví, takéto prestrelky. V budúcich zápasoch ostanem pri svojom štýle, ale určite to s trénerom nastavíme po taktikej stránke už trocha inak.

Po svojom zapase si ziskal množstvo fanúšikov, pocituješ to?

Je to naozaj tak, získal som veľa nových fanúšikov, či si veľmi vážim. Veľmi to pociťujem na tých správach, Instagrame, sociálnych sieťach... Takáto vec sa mi ešte nestala, aby ma ľudia takto podporovali. Aj vďaka tomu som dostal od Ondra Novotného možnosť dať si v Oktagone ďalší zápas.

Máš už v hlave nejakého súpera, s ktorým by si si to chcel rozdať?

Prostredníctvom tohto rozhovoru by som chcel poprosiť Pala Nerudu a Ondreja Novotného, či by mi nedali Andésa Rašku v Ostrave. To je to meno, s ktorým by som sa rád stretol a týmto ho vyzývam na súboj!

Prečo práve s týmto súperom?

Už dlhšiu dobu mi to rezonuje v hlave a najbližši MMA turnaj je v Ostrave, tak prečo nie. Ondrej, budeš to mať doma, tak to zober a dáme zápas večera!

 

Kam ďalej

Poliaci hovoria o senzácii: Slovák bez prípravy zdolal domácu hviezduVIDEO | Karlos Vémola spoznal súpera pre turnaj OKTAGON 20Ak Khabibovi ponúkne UFC veľke peniaze, bude ťažké to odmietnuťJán Kirschbaum: Z organizácie MAMMAL som odišiel sám pre rozdielnosť názorovPatrik Kincl reaguje na svoj úspešný debut v KSWMAMMAL 17 - Výsledky