Raška prijal Jevického výzvu so slovami: S tým skóre si vyzývaj, koho chceš


Raška odpovedá Jevickému.

Len pred niekoľkými hodinami sme vydali rozhovor s Patrikom Jevickým, ktorého si fanúšikovia obľúbili po šialenom dueli s Vlastom Čepom.

Jevický načrtol svoje plány do budúcnosti, a to veľmi konkrétne. „Prostredníctvom tohto rozhovoru by som chcel poprosiť Pala Nerudu a Ondreja Novotného, či by mi nedali Andésa Rašku v Ostrave. To je to meno, s ktorým by som sa rád stretol a týmto ho vyzývam na súboj!" uviedol Jevický pre SvetMMA.sk.

Jevický sa dočkal rýchlej reakcie Rašku, ktorý odpovedal na nás článok: „V poriadku, ale musíš si počkať. 5. septembra mám ešte niečo so Salinom. A s tým skóre si vyzývaj, koho chceš."

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!