Pirát chce zápas s Gáborom Borárosom! „Budem pripravený!"


Prichádza obrovský slovenský superfight?

Na domácej scéne sa nám črtá ďalší veľký zápas. Proti sebe by sa mohli postaviť dve obrovské hviezdy slovenského MMA.

Samuel "Pirát" Krištofič na sociálnych sieťach uviedol, že by prijal duel s Gáborom Borárosom. „Už mi viac ľudí písalo, že 5. septembra by som to mal zobrať. Budem zdravý a pripravený, stačí, aby Paľo alebo Ondro napísali, dohodli by sme podmienky a ideme na to. Takže sa teším na Ostravu," odkázal Krištofič.

Pirát neskôr dodal, že zápas považuje za hotovú vec. „Ja už s tým rátam. Čakám len, kedy mi to potvrdia kompetentní."

Ak sa aktuálne informácie potvrdia, slovenské MMA čaká jeden z najväčších zápasov v jeho doterajšej histórii. Boráros a Krištofič sú víťazmi prvých dvoch sérií reality šou Oktagon Výzva. Obaja majú obrovskú fanúšikovskú základňu.

Pri súčasných podmienkach sa samozrejme nedá predpokladať, aká bude situácia v súvislosti s hygienickými nariadeniami a povoleným počtom divákov na tribúnach. Isté je však to, že nech už bude maximálny počet divákov akýkoľvek, aréna bude zaručene vypredaná.

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!