V tom zápase som neukázal absolútne nič, reaguje Daniel Hromek na prehru v Undergrounde


Daniel Hromek sa na poslednom turnaji Oktagon Underground predstavil v super-fighte proti Zdeňekovi Polívkovi. Aj keď sa zdalo, že si zástupca Spartakus Fight Gymu ukoristil druhé a tretie kolo pre seba, rozhodcovia videli remízu a súboj išiel do štvrtého extra-kola, po ktorom sa radoval Polívka.

„Anonymous“ ale po zápase nehľadal výhovorky, nehanil rozhodcov a svojmu súperovi športovo pogratuloval.

„Ahojte. Chcem touto cestou najprv pogratulovať súperovi k víťazstvu. K môjmu výkonu chcem napísať, že v tom zápase som neukázal absolútne nič, čo by som mal, chcel a plánoval, aj vzhľadom k tomu, ako na tom pracujem a trénujem, hanbím sa za to a mrzí ma to, neviem,  čo za sprostý večer to bol.

V prvom rade som tu JA, ten koho to mrzí brutálne moc a nemám v hlave nič iné od včerajšieho večera, ale už je neskoro mrnčať ako decko, ostatným, ktorí veria a fandia sa chcem srdečne poďakovať a na druhej strane aj ospravedlniť.

Ďalšia vec, ktorú ale chcem napísať je, že som úplne OK a moje najlepšie svetlo, čo sa týka MMA fightov, ešte len zasvieti a predvediem sa,“ uvádza Daniel Hromek na sociálnych sieťach.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!