Veterána Bellatoru dobodali na vlastnej oslave, útok neprežil


Pred dvoma rokmi sa predstavil na jubilejnom podujatí Bellator 200 - Carvalho vs. Mousasi, kde si odniesol víťazstvo pred limitom. Žiaľ, teraz je už zrejmé, že Jahreau Shepherd (6-2) už ďalšiu výhru do svojho rekordu nikdy nepridá.

Počas víkendu bol totiž zavraždený na svojej oslave 30. narodenín. O úmrtí britského bojovníka informovali viaceré zahraničné médiá vrátane portálu BBC.

V sobotu po 22:30 hod. bola do londýnskej štvrte Kennington privolaná polícia i záchranka, no Shepherdov život sa im už nepodarilo zachrániť. Scotland Yard začal tento skutok vyšetrovať ako vraždu. Presnú príčinu smrti by mala určiť až pitva.

Polícia sa domnieva, že pri tom istom incidente bol dobodaný aj 26-ročný muž. Nikto však nebol zatknutý.

„Bude nám chýbať a uchováme si ho navždy v pamäti. Moja úprimná sústrasť patrí jeho rodine a priateľom,” napísal jeho manažér. Spomínajú na neho aj ľudia z organizácie Contenders MMA, kde bol šampiónom welterovej váhy, ktorí ho opisujú ako nesmierne talentovaného a zábavného človeka.

Shepherdov minuloročný zápas v organizácií UCMMA, kde bol svojho času šampiónom aj Karlos Vémola:

Foto: Instagram

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!