Manažment VaynerSports vstupuje do MMA, pod svoje krídla už vzal viaceré hviezdy UFC


Na pole manažmentu v MMA vstupuje nový silný hráč. VaynerSports už podpísal zmluvu s 24 zápasníkmi vrátane Tonyho Fergusona a ďalších.

Konkurencia medzi manažérmi v rámci MMA sa výrazne zvýšila. Do hry totiž vstupuje silná značka VaynerSports, ktorú pred niekoľkými rokmi založili bratia Gary a AJ Vaynerchuk.

Spoločnosť VaynerSports sa pôvodne od svojho vzniku v roku 2016 pohybovala v prostredí amerického futbalu, no neskôr pridala do svojho okruhu pôsobnosti tiež bejzbal a naposledy e-športy. Odteraz bude VaynerSports zastupovať aj bojovníkov.

VaynerSports vo svete MMA rozhodne nezačína od nuly. Medzi potvrdenými klientmi sú Tony Ferguson, Chris Weidman, Urijah Faber, Colby Covington, Curtis Blaydes, Vitor Belfort či Eddie Alvarez. Podľa ESPN už s VaynerSports podpísalo kontrakt celkovo 24 zápasníkov. 

Jeden zo zakladateľov spoločnosti AJ Vaynerchuk vyjadril nadšenie z novej divízie spoločnosti venujúcej sa bojovým športom. „Títo muži a ženy majú talent a tiež hlad po úspechu v klietke, ale tiež mimo nej," uviedol v oficiálnej tlačovej správe.

Nové krídlo VaynerSports bude riadiť Lloyd Pierson. Ten predtým pracoval pre Ballengee Group, odkiaľ si so sebou priviedol niekoľko klientov vrátane Weidmana alebo Belforta.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!