Paige VanZant má údajne záujem o box bez rukavíc


Podľa zámorských správ sa môžeme dočkať pomerne nečakaného spojenia.

Paige VanZant má za sebou posledný duel jej platného kontraktu s UFC. Súboj na UFC 251 jej príliš nevyšiel, keď podľahla Amande Ribas už v prvom kole.

Prezident organizácie Dana White následne uviedol, že s VanZant pravdepodobne nepredĺžia zmluvu, pričom stále len 26-ročnej zápasníčke odporúčil, aby vyskúšala „trh s voľnými hráčmi“. VanZant sa v posledne dobe vôbec nedarilo, z ostatných štyroch duelov uspela iba raz.

VanZant prekvapilo, v akom štýle o nej White vravel. „Priznám sa, že som nezachytila presné znenie toho, čo povedal. Snažím sa nevenovať pozornosť podobným veciam. Je to trocha zvláštne, pretože máme podľa mňa celkom dobré vzťahy. O UFC som sa nikdy nevyjadrila v negatívnom zmysle,“ povedala VanZant pre MMAFighting.com.

Novinár Mike Russell na sociálnych sieťach uviedol, že podľa jeho zdrojov je VanZant blízko k tomu, aby našla nový domov v rámci svojej kariéry. Prekvapivo sa vraj schyľuje k dohode s Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC), teda organizáciou boxu bez rukavíc, ktorý sa vrátil do Spojených štátov a pomaly získava na popularite.

Eric Kowal, ktorý pracuje pre BKFC a zároveň vlastní server MyMMANews.com potvrdil, že rokovania prebiehajú, avšak podľa jeho slov sa zatiaľ ani zďaleka neblížia ku koncu.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!