Organizácia Glory je späť!


Posledný mesiac internetom kolovali rôzne zvesti o bankrote alebo finančných problémoch organizácie Glory! Tá ale poslednou dobou prešla zmenami vo svojich štruktúrach a pokračuje ďalej!

Na svojej stránke ohlásila návrat a dátum 2 svojich podujatí. Tie sa uskutočnia deň po sebe v Amsterdame! Pôjde o podujatia Glory 76 a Glory 77!

2. októbra sa uskutoční Glory 76, na ktorom sa predstaví aj Matej Peňáz! 

Ten má pred sebou obrovskú výzvu v podobe 4-člennej Contender pyramídy, kde na víťaza čaká súboj o titul Glory s aktuálnym šampiónom Alexom Pereirom.

Ten má na svojom konte napr. skalp nad Adesanayom, ktorého dokázal knockoutovať! V pyramíde sa okrem Peňáza predstaví aj Yousri Belgaroui, Ertugrul Bayrak a Ulric Bokeme.

Na tejto karte sa predstaví v superfighter aj náš zástupca, Tomáš Možný!

3. októbra bude organizácia pokračovať s turnajom Glory 77, kde v hlavnom zápase bude obhajovať svoj pás Cedric Doumbé!

Na tejto karte si svoju premiéru v Glory odbije aj náš Martin Pacas!

Glory taktiež oznámilo veľký turnaj na december, kde plánuje urobiť 4 titulové zápasy a na štartovke potvrdili mená ako Rico Verhoeven, Badr Hari či Jamal Ben Saddik!

Takže dúfame, že zlé časy má Glory za sebou a má pred sebou len svetlú budúcnosť aj s nášimi zápasníkmi!

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!