Superbon víťazne. Yodsanklai si pripísal tretiu prehru v rade! + VIDEÁ


Včera sa po odmlke kvôli korona kríze vrátila najväčšia ázijská organizácia ONE Championship!

Tí usporiadali podujatie bez divákov v Bangkoku s jednou z najlepšich MT/K1 štartoviek tohto roka!

Podujatie otvoril zápas medzi Superlekom a Panpayakom, ktorý jasne ovládol Superlek!

Na štartovke boli aj 2 zápasy v MMA, ktoré ovladli Fabricio Andrade a Stamp Fairtex!

Prvý očakávany duel bol medzi Superbonom a bývalým Glory šampiónom Sittichaiom! Išlo o ich tretí vzájomný duel, kde to mali spolu 1:1! V tomto vyrovnanom zápase nakoniec zvíťazil Superbon Banchamek a priblížil sa titulovému zápasu!

Prvý titulový zápas na 5 kôl bol medzi legendárnym Yodsanklaiom a aktuálnym šampíonom Petchmorakotom! V ďalšom vyrovnanom zápase zvíťazil na body Petchmorakot a Yodsanklai si bohužiaĺ pripísal už svoju 3 prehru v rade!

Hlavný zápas bol medzi Rodtangom a Petchdamom! Rodtang opäť ukázal svoju tvrdosť a vďaka svojmu tlaku dokázal zápas vyhrať na body a obhájiť pás šampióna v Muaythai!

Ďalšie podujatie ONE Championship nás čaká už o 2 týždne s názvom No Surrender II s hlavným zápasom Saemapetch vs Rodlek!!

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!