Turnaj Boj o Bratislavu/TFN Talents priniesol osem súbojov ukončených pred limitom


Pod taktovkou promotérov Tomáša Drábika Mareka Herdu sa v bratislavskom Doublestar Šport Bare konalo v sobotu podujatie Boj o Bratislavu/TFN Talents, v ktorom sa predstavilo 24 bojovníkov v dvanástich zápasoch podľa pravidiel boxu, K1, thaiboxu a MMA.

Tradičný turnaj sa tentokrát odohrával v klietke a zápasy boli zložené prevažne z lokálnych bojovníkov, pričom k videniu boli aj tri ženské súboje. Diváci, ktorí celý podnik vypredali do posledného miesta, mali možnosť sledovať atraktívne duely, z ktorých až osem skončilo pred limitom.

„V tomto koncepte plánujeme pokračovať a najbližší event budete môcť vidieť už 19.9. 2020  (pokiaľ sa situácia s ochorením Covid-19 nezhorší).

Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí mne a Marekovi pri organizácii podujatia pomáhali, všetkým partnerom ako aj návštevníkom podujatia, ktorí spravili výbornú atmosféru a verím, že si zápasy užili.

Za nedostatky, ktoré boli sa ospravedlňujeme a budeme  pracovať na tom, aby každé naše podujatie bolo lepšie.

V prípade, ak by ste mali záujem stať sa našimi partnermi, kontaktujte ohľadom podmienok mňa alebo Mareka,“ hovorí spoluorganizátor Tomáš Drábik.

Už v septembri sa tak môžeme tešiť na ďalšiu dávku zápasov v rôznych bojových disciplínach, ktorú toto podujatie prináša.

 

Boj o Bratislavu/TFN Talents výsledky:

 1. Laura Hajzoková vs Adel Haršányiová, víťazka Haršányiová na body po extrarounde
 2. Matúš Horský vs Michal Szalay, víťaz Szalay na body
 3. Luboš Tiefenbach vs Mark Zonneveld, víťaz Tiefenbach 1. kolo submission (RNC)
 4. Michal Garaj vs Marián Slaušek, víťaz Garaj 1. kolo TKO
 5. Peter Maasz vs Štefan Sipoš, víťaz Maasz na body
 6. Tomáš Szép vs Ondrej Macek, víťaz Macek 2. kolo RSC
 7. Ľubomír Račák vs Kristián Nguyen, víťaz Račák 2. kolo TKO
 8. Elina Tauber vs Martina Iliášová, víťazka Tauber 1. kolo TKO
 9. Martin Palša vs Richard Faktor, víťaz Palša na body
 10. Silvia Veselovská vs Viktorie Bulínová, víťazka Bulínová na body
 11. Patrik Ďurík vs Marek Biháry, víťaz Biháry 1. kolo TKO
 12. Šimon Bertovič vs Tomáš Cabaj, víťaz Bertovič 1. kolo KO

Foto: Martin Hricka

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva