Pudilovú čaká francúzska jednotka. „Na zápas si verím,“ hovorí pred súbojom


Lucie Pudilová (8-6) už pozná súperku pre svoj nadchádzajúci zápas. Už 19. septembra ju na Noci Bojovníkov v Dobříši preverí tridsaťjedenročná Francúzka Maguy Berchel (10-4, 1 NC).

"Som rada za toto meno, je to jednotka Francúzska, päťka strednej a východnej Európy. Ide o všestrannú zápasníčku, som rada, že ide o ťažšiu súperku, to ma vždy motivuje. Na zápas si verím. Som rada, že zápas bude skoro doma, ľudia ma poženú, budú fandiť, všetci prídu," hovorí Pudilová pre Sport.cz.

Usporiadateľom sa tak podarilo prilákať veľké meno, a navyše, Pudilová bude bojovať len kúsok od svojho domovského Příbramu.

"Lucka pochádza z Příbramu, Dobříš je päť minút (odtiaľ). Má tu svojich kamarátov, rodinu, priateľov, takže bude na domácej pôde, čo je pre ňu výhoda. U nás to je tak, keď sa Čechovi darí, tak je každý hrdý Čech, keď sa prestane dariť, tak dávajú ľudia ruky preč a nikto už nevidí, čo bolo predtým, čo dokázala, že bola prvou Češkou v UFC. Toto je taká horkosť a povaha českého fanúšika. Očakávam, že tí praví ju podporia. Lucka je vďačná za každého fanúšika a predvedie návrat," konštatuje organizátor a promotér akcie Alex Chocholouš.

Noc Bojovníkov v Dobříši prinesie aj množstvo kvalitných stand-upových zápasov vrátane česko-slovenských súbojov Plavec vs. Fapšo, či Kozubovský vs. Kratochvíla. Diváci sa tak majú na čo tešiť.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva