„Je viac instagramer ako zápasník," vracia sa Pirát k potenciálnemu stretu s Gáborom Borárosom


Pirát sa vrátil k zápasu, ktorý zrejme tak skoro neuvidíme. 

Samuel „Pirát“ Krištofič pred časom naznačil, že by sme mohli dočkať veľkého slovenského megazápasu medzi ním a Gáborom Borárosom. „Ja už s tým rátam. Čakám len, kedy mi to potvrdia kompetentní,“ uviedol Krištofič ešte začiatkom júla.

Odvtedy však ubehli takmer dva mesiace. Boráros sa k prípadnému stretu doposiaľ nevyjadril a podľa odkazu, ktorý „Pirát“ zanechal na sociálnych sieťach, sa tohto duelu zrejme tak skoro naozaj nedočkáme.

„Ja s tým zápasom nemám problém, ale ako povedal Paľo (Neruda, pozn. red.), Gábor neodpovedá, lebo ma vraj nechce zviditeľňovať, čomu som popravde neporozumel. Teraz s nikým ani zápasiť nebude, či zápas s Brazílčanom je už v pohode? Neviem,“ reagoval Krištofič na divácku otázku.

Krištofič pre SvetMMA.sk v júlovom rozhovore povedal, že nechápe, prečo sa Boráros k tejto téme vôbec nevyjadrí. Odôvodňoval to tým, že odpoveď si zaslúžia najmä fanúšikovia.

Gábor Boráros však zjavne odmieta hrať túto hru, na čo má Krištofič svoj názor. „Ako som raz povedal, Ondro s Paľom si ho hýčkajú ako jednu z hlavných tvárí Oktagonu. Jeho správanie hovorí o tom, že mu to vyhovuje a o tom, že je viac instagramer ako zápasník.“

Hoci je tento zápas momentálne ďaleko od uskutočnenia, do budúcnosti rozhodne nie je vylúčené, že uvidíme tieto dve hviezdy slovenskej scény v jednej klietke. Ani Krištofič preto úplne nezatvára dvere. Svoju pozornosť a energiu však chce venovať inde.

„Ja už viac nemám dôvod zaoberať sa touto témou. Ak dostanem ponuku, vezmem ju. Ak nedostanem, dostanem niekoho iného,“ dodal Krištofič.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva