Vlado Idrányi porazil Glory Šampióna Jasona Wilnisa!


Včera sa konalo tradičné letné podujatie Yangames v Žlutých láznich, ktoré bolo nabité svetovými menami K1 ako Tomáš Hron, Vlado Idrányi alebo Glory zápasníkmi ako Jason a Jahfarr Wilnisovci!

Najväčšie víťazstvo večera zažil Vlado Idrányi, ktorý po 2 prehratých kolách dokázal v treťom svojho súpera poslať 2x do počítania a vyhrať na body!

Na svoje konto si prípisal nesmierne cenný skalp nad Jasonom Wilnisom, bývalým 2-násobným Glory šampiónom a premožiťelom UFC šampióna Israela Adesanyau! Obrovská výhra pre slovenskú K1!

Aj ďalšie zápasy priniesli prekvapenia, keď Ján Pajtaš už v 1.minúte ukončil ospevovaného Erika Micku.

Alebo premožiteľ Tomáša Hrona v OKTAGON Underground - Melvin Mané, si pripísal ďalśí velký skalp, keď porazil skúseného Michala Reissingera v 3.kole TKO!

Komplet výsledky!

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva