Vlado Idrányi porazil Glory Šampióna Jasona Wilnisa!


Včera sa konalo tradičné letné podujatie Yangames v Žlutých láznich, ktoré bolo nabité svetovými menami K1 ako Tomáš Hron, Vlado Idrányi alebo Glory zápasníkmi ako Jason a Jahfarr Wilnisovci!

Najväčšie víťazstvo večera zažil Vlado Idrányi, ktorý po 2 prehratých kolách dokázal v treťom svojho súpera poslať 2x do počítania a vyhrať na body!

Na svoje konto si prípisal nesmierne cenný skalp nad Jasonom Wilnisom, bývalým 2-násobným Glory šampiónom a premožiťelom UFC šampióna Israela Adesanyau! Obrovská výhra pre slovenskú K1!

Aj ďalšie zápasy priniesli prekvapenia, keď Ján Pajtaš už v 1.minúte ukončil ospevovaného Erika Micku.

Alebo premožiteľ Tomáša Hrona v OKTAGON Underground - Melvin Mané, si pripísal ďalśí velký skalp, keď porazil skúseného Michala Reissingera v 3.kole TKO!

Komplet výsledky!

Kam ďalej

„Si modrý pás v BJJ. Som tvoj majster,“ oprel sa do Lajoša Kleina potenciálny súperMonika Chochlíková a jej príprava na UndergroundDominik Toporcer: Keď rozbehnem svoj ground and pound, už sa nezastavím (rozhovor)Blachowicz si verí na Adesanyu: Nastal čas na úpravu bilancie na 20-1Predstavujeme MMA kluby: 2. časť, Free Fight Club DetvaNa domácu scénu mieri Muay Thai reality show, ktorá nemá obdobu!