Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém


Cez víkend bol na programe turnaj Champion Fighting 3, na ktorom sa predstavilo množstvo talentov, ale pozornosť lákal najmä hlavný zápas večera medzi Lukášom Pajtinom z OFA Bratislava a Petrom Križanovičom z CHAOS Bratislava.

V súboji dvoch výborných zemiarov sa nakoniec z výhry na submission tešil ´Duran´ Križanovič. "Taktika na súpera bola v štýle ´niečo zaboxuj, uvidíš. Poprípade mu daj takedown a na zemi pracuj a hľadaj ukončenie. Taká klasika, nič špeciálne," prezradil Duran, ktorý si v súboji najviac dával pozor na takedowny, ktoré zdobia Pajtinov štýl boja. "Myslel som, že ma bude chcieť nahádzať, ale nedostavilo sa to."

Ukončenie duelu nakoniec prišlo už v prvom kole, keď Križanovič dokázal súpera zavrieť do trianglu. "Zabral som ho raz, nevyšiel. Lukáš ho dobre bránil hlavou dozadu." Po prvom pokuse Duran trocha pritlačil zo spodnej pozície lakťami a prinútil Pajtinu taktiež k útoku. Na druhý pokus to už vyšlo. "Chytil som ho tam, čistý zavretý triangel. Tam už nie je veľmi čo vymýšľať."

Počas duelu sa pritom Duran cítil veľmi dobre, teda až na jednu maličkosť, ktorú snáď nikto nepostrehol. "V zápase som sa cítil veľmi dobre, uvoľnený, svieži. Dobrý pocit som mal zo seba. Trocha ma ale bolelo brucho, lebo prdy som mal, ale super," dodáva vtipne ´Duran´.

Križanoviča teraz čaká návrat do tréningového tempa nie len v role zápasníka, ale aj trénera v Titan Gyme. Prioritou okrem MMA bude v najbližšej budúcnosti aj BJJ. "Chcel by som sa momentálne venovať troška viac zasa BJJ. Mám nové kimono a hlavne máme nový prírastok trénersky zemiarsky v CHAOS gyme, Adama Piačeka. Nejaké turnaje v grapplingu a BJJ pobehať, ak to tetka korona dovolí. Uviidme, čo príde, určite chcem zápasiť, či už BJJ alebo MMA."

Môžeme sa tak tešiťna Križanovičove ďalšie kvalitné výkony, či už v klietke, alebo tatami.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva