Mikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“


Po problémoch, ktoré postihli Karlosa Vémolu, si smola našla aj jeho najbližšieho súpera Václava Mikuláška. Toho totiž po ceste na rozhovor zrazila dodávka. Ako však podotkol, incident sa, našťastie, obišiel bez vážnejších zranení.

"Hľadal som, kde máte dvere...Stojím, v jednej ruke držím tyčinku a v druhej pitie. Čakám a zrazu počujem pípanie, bum a letím. Vyzulo ma to z topánok. Letel som pár metrov na ruky. Okrem pár odrenín a narazenín som v poriadku.

Otočil som sa a frajer vyletel z auta, a nič, tak som sa ho pýtal, či ma nevidel? A on, že pípal. A čo, že si pípal? Po prvé si cúval rýchlo, a za druhé si ma trafil. Začal na mňa byť ešte drzý, čo revem, že mi nič nie je. Automaticky som ho hneď pleskol. On po mne asi chcel vyštartovať, ale ľudia to videli.

Namiesto toho, aby sa staral, či mi niečo nie je a som v pohode, tak stále opakoval, že pípal, a že to nie je jeho chyba...Jediné, čo ma zachránilo od nejakého väčšieho zranenia, podľa mňa, tak bol batoh. Keby som ho nemal, tak to dostanem naplno do hlavy a do chrbta," ozrejmil Václav Mikulášek nehodu pre iSport.cz.

Snáď si už teda súboj Vémola vs. Mikulášek vybral všetku smolu a borcom už prípravu nič neskomplikuje.

Foto: iSport.cz

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva