Vzniká nová videherná liga v UFC4, prihlásiť sa môžeš aj ty


Popri klasických súbojoch v klietke si fanúšikovia MMA môžu už pár rokov vyskúšať aj sprievodnú hru organizácie UFC. A práve vášniví hráći sa môžu zapojiť do zápolení v novej GEFL lige, ktorá fanúšikom prinesie turnaje v najnovšej hre UFC 4.

"Naša liga je tu práve pre teba! Je jedno či si začiatočník, ktorý sa občas odreaguje pri hraní PS4 alebo skúsený gamer, radi ťa privítame v našich radoch. GEFL (Gladiator European Fighting League) je liga organizujúca eventy a turnaje v UFC hrách a keďže prednedávnom nám vyšla nová verzia UFC4, naša liga prichádza s novým webom a otváracím turnajom, kde víťaz získa nový ovládač Dualshock 4!" Prezradili organizátori.

Čo liga GEFL ponúka:

- každý týždeň event, kde sa bojuje o pozíciu v tabuľke - vyhrávaj odznaky, ktoré budú zobrazené na webe v tvojom profile
- špeciálne eventy o vecné ceny alebo prize money
- rady a tipy od skúsených hráčov

Členom GEFL sa stanete jednoduchým zaregistrovaním sa na webe www.geflleague.com, členský poplatok na rok je 7,5eur / 200czk.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva