Podujatie TFN Talents - Boj o Bratislavu sa presúva na iný termín


Podujatie TFN Talents - Boj o Bratislavu, ktoré sa malo konať už 19.9.2020, sa pre aktuálne protipandemické opatrenia odkladá. Organizátori informujú, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa turnaj presunie na začiatok novembra.

„V nadväznosti na Opatrenie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava, vydaného dňa 12.9.2020, ktorým sa s účinnosťou od 14.9.2020 od 6:00 hod. zakazuje usporadúvať hromadné podujatia športovej povahy v interiéri, s počtom osôb v jednom okamihu nad 50, oznamujeme, že presúvame plánovaný Galavečer TFN TALENTS - Boj o Bratislavu naplánovaný na 19.9.2020, s najväčšou pravdepodobnosťou na začiatok novembra (budeme Vás o všetkom v predstihu informovať).

Chceli by sme uviesť k danej situácii nasledovný názor:

Behom týždňa bol zásahmi štátnych orgánov limitovaný maximálny počet osôb na podujatí na 500, v utorok bol povolený počet opatreniami znížený na 250. V poriadku, prekopali sme na komplet event a prispôsobili ho na 250 ľudí, pričom sme zabezpečili všetko pre zmiernenie rizika prenosu infekcie ako dezinfekcia, meranie teploty, vyžadovanie mať rúško, sedenie ob miesto...Ľudia sa mohli slobodne rozhodnúť, či sa podujatia zúčastnia. Napokon, bolo počas víkendu vydané opatrenie s limitom do 50 ľudí, pričom medzi vydaním posledného opatrenia a nadobudnutím jeho účinnosti sú ani nie dva dni, čo považujeme za nešťastnú voľbu, ktorá je pre športovú a kultúrnu oblasť devastačná. Za daných podmienok nie je možné seriózne niečo naplánovať, zorganizovať a organizátorom vznikajú utopené náklady.

Podujatie TFN Talents - Boj o Bratislavu si vybudovalo veľký úspech a jeho návštevnosť sa pohybovala vo vysokých číslach, kde iba zápasníci, tréneri a sekundanti prevýšili povolený kapacitný počet, nie je možné podujatie nateraz zorganizovať.

Týmto nechceme ochorenie COVID-19 bagatelizovať, ako organizátori sme a budeme pripravení urobiť všetko na zmiernenie rizika prenosu ochorenia, ale je pre nás nepochopiteľný zásah štátnych orgánov, kde na jednej strane zničili športové a kultúrne podujatia, na strane druhej je povolená najväčšia púť, kde sa každoročne zúčastní aj 20 000 ľudí, vo vysokom pomere práve ohrozenej skupiny (dôchodcovia). Každý nech si urobí vlastný názor.

Ďakujeme, že pri nás stojíte aj v tejto ťažkej situácii.

PS: rokujeme o TV prenose, preto zostaňte pri nás a už čoskoro Vám poskytneme ďalšie informácie,“ uvádza organizácia Titan Fight Night, ktorá podujatie spoluorganizuje, na sociálnych sieťach.

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV