Je to splnený sen, hovorí Igor Lukačovič


Jedným zo štvorice slovenských bojovníkov v novej Oktagon Výzve je aj Igor Lukačovič, Zástupca LCC Trenčin síce ešte na profi scéne nežiari, na amatérskom poli je ale známou tvárou.

A bol to práve súboj v amatérskej MMA lige MAMMAL, ktorý mu priniesol vytúžené miesto vo Výzve. "Do výzvy som bol vybratý po mojom víťaznom zápase s Marekom Medovarskim. Bolo to celkom na poslednú chvíľu ale som šťastný, že som bol práve ja vybratý zo slovenskej scény."

Pre Igora to bolo veľké zadosťučinenie, nakoľko, ako sám prizvukuje, stále drie a maká na sebe. "Je to zároveň splnený sen." Veľkú zásluhu na jeho raste má pritom tréner Vladimír Lendvay, ktorý je hlavnou postavou Laugaricio Combat Clubu, Lukačovič si ale tentokrát musel zvykať na osvedčenú trénerskú dvojicu. "S trenerským duom Attila a Iľja som spokojný, aj keď nie sme spolu zohratí tak ako s mojim trénerom Vladkom Lendvayom, ale je to o zvyku, človek sa učí stále nové veci."

Lukačovič pritom nabehol hneď do prvého zápasu, čo síce nečakal, ale malo to aj svoje výhody. "Bol som pripravený na všetko a na druhej strane som tomu rád, lebo som si mohol zvyšné dní na vile užívať dobrého jedla, haha."

Duel s Krčmářom bol poriadne náročný, čo očakával aj slovenský reprezentant. Veď stál proti skúsenému postojárovi. Taktiku pritom tréneri zvolili tak, že sa Igor pokúšal súboj preniesť na zem, aj keď aj v stand upe si na súpera Lukačovič veril.

Samotný súboj bol podľa predpokladov skutočne vyrovnaný a v Igorovich očiach prebiehal agresívne. "Nečakali sme na nič a od začiatku sme do toho búšili, boli to ťažké tri kolá, hore dole, ako na lodi."

Aj keď sa výsledok súboja dozvieme až v utorok, po takomto výkone je jasné, že o Igorovi Lukačovičovi budeme ešte určite počuť!

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV