Klein sa v UFC predstaví po boku absolútnej svetovej špičky!


História sa prepisuje priatelia! Ľudovít Klein podpísal po mesiacoch čakania zmluvu s najlepšou ligou sveta UFC. Prelomovou správou slovenského MMA sa Lajoš pochválil na sociálnych sieťach, pričom prezradil aj meno turnaja, na ktorom ho uvidíme.

"JE TO OFICIÁLNE !!!!! 26.9. si idem splniť môj najväčší sen !!!! Som hrdý na to, že môžem ako prvý SLOVÁK v histórii reprezentovať našu krajinu v UFC !!!! Ďakujem všetkým, ktorí stoja pri mne a podporujú ma."

Klein sa pritom neobjaví na bežnom turnaji, ale rovno na číslovanom UFC 253 s neuveriteľným obsadením a dvoma titulovými zápasmi Adesania vs Costa o titul strednej váhy, Reyes vs Blachovicz o titul dočasného šampióna poloťažkej váhy.

Súpera Klina ešte zatiaľ UFC nezverejnilo, každopádne nepochybujeme, že Lajoš prinesie domov zo svojej premiéry aj prvé víťazstvo!

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV