Poznáme súpera Lajoša Kleina! Bojoval aj so súčasným šampiónom UFC


Lajoš Klein už pozná svojho súpera v debutovom dueli v UFC.

Ľudovít Klein sa v debute v rámci najväčšej organizácie sveta stretne so Shaneom Youngom. Ten doposiaľ odzápasil v UFC tri zápasy so skóre 2-1.

Klein sa k zápasu dostal vďaka zraneniu Youngovho pôvodného protivníka Natea Landwehra. Na sociálnej sieti to uvádza novinár Nolan King z portálu MMA Junkie.

Jedinú porážku v UFC Youngovi pripravil súčasný šampión pérovej váhy Alexander Volkanovski. Po tomto súboji Young dvakrát zvíťazil. Naposledy však v klietke stál ešte vo februári 2019.

Duel medzi Kleinom a Youngom prebehne už 26. septembra na UFC 253. Turnaj sa uskutoční na ostrove Yas v Spojených arabských emirátoch. 

O debute Lajoša Kleina v UFC sa hovorilo už dlhšie. Aj v rámci nášho magazínu Týždeň V klietke sme informovali o možnosti októbrového debutu v najslávnejšej svetovej organizácii. Klein sa napokon stane prvým slovenským bojovníkom v UFC ešte tento mesiac.

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV