„Zdrháš do UFC?" pýta sa Legierski Lajoša Kleina


Poľský šampión Oktagonu sa po dlhšej dobe opäť ozval. 

Lajoš Klein sa pripravoval na dve možné varianty. Buď sa dočká debutu v UFC, alebo sa na konci roka stretne s poľským rivalom Mateuszom Legierským. Ten však bol počas uplynulých týždňov až nezvyčajne ticho, čo nechápal ani samotný Klein.

Slovák napokon predsa dostal ponuku z UFC a už o týždeň ho čaká životný súboj. V debute ho čaká náročný protivník Shane Young, ktorého doposiaľ v najprestížnejšej organizácii zdolal jedine súčasný šampión Alexander Volkanovski.

Po Kleinovom podpise s UFC sa po dlhšej odmlke ozval poľský zápasník. Legierski na sociálnych sieťach v podstate obvinil Kleina z toho, že pred ním uteká. „Zdrháš do UFC? Žiaden problém, prídem si po teba," napísal Legierski.

Hoci dlhší čas mlčal, po zverejnení Kleinovej premiéry v UFC šampión Oktagonu v ľahkej váhe tvrdí, že sa pripravoval na stret s Kleinom. „Tento mesiac začínam s diétou do 66 kilogramov. Keď je Klein von z hry, kto bude ďalší?" dodal Legierski s tým, že do ankety pridal dve možnosti - „kurča alebo Rony?". 

Zatiaľ čo Klein mieri medzi svetovú elitu, Legierski zatiaľ môže svoju pozornosť znova upriamiť na vyzývateľov vo svojej váhovej kategórii v rámci organizácie Oktagon MMA. 

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV