Kleinov súper si verí: Som lepší vo všetkom


Súper Lajoša Kleina má jasnú predstavu o tom, ako sa skončí ich vzájomný zápas. 

Shane Young má za sebou náročné obdobie. Už viac ako rok a pol nezápasil a v istej chvíli si myslel, že to nevyjde ani tentoraz. 

Spolu s kolegami a trénermi z hviezdneho novozélandského gymu City Kickboxing musel absolvovať viacero zastávok, aby sa mohol dostať až do Spojených arabských emirátov. Práve boli v San Franciscu, keď sa Young dozvedel, že jeho pôvodný protivník Nate Landwehr sa nakazil koronavírusom a nemôže nastúpiť do zápasu. 

Young bol zdrvený. Jeho tímový kolega Israel Adesanya ho ale ubezpečoval, že mu nájdu náhradu. A šampión strednej váhy sa nemýlil. O slovo sa totiž prihlásil Lajoš Klein. Ten sa stane prvým Slovákom v UFC, no Young nechce dopustiť, aby Klein pre svoju krajinu získal aj prvú výhru v prestížnej organizácii.

A 27-ročný Novozélanďan si naozaj verí. „Som lepší vo všetkom. Mal by som dominovať v každom aspekte a ukončiť ho pred limitom," povedal sebavedomý Young podľa webu Newshub.

Pre Younga pôjde o štvrtý zápas v rámci UFC. V debute prehral so súčasným šampiónom a dnes už tímovým kolegom Volkanovskim, no v dvoch ďalších súbojoch už zvíťazil. 

 

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV