Lajoš Klein na UFC 253: AKO a KEDY sa dá sledovať zápas prvého Slováka v UFC?


Je tu veľký deň, ktorý prinesie debut prvého slovenského reprezentanta v UFC. Prinášame vám možnosti, ako a kedy sa dá zápas sledovať.

KDE sa uskutoční debut prvého Slováka v UFC?

Lajoš Klein si odbije premiéru v UFC na turnaji UFC 253. Ten sa koná na zápasníckom ostrove UFC (ostrov Yas) v Spojených arabských emirátoch. 

Hlavnými zápasmi budú dva titulové duely. V co-main evente bude v hre uvoľnený pás poloťažkej váhy, o ktorý budú súperiť Poliak Jan Blachowicz a Američan Dominick Reyes. V hlavnom zápase sa stretnú dve neporazené hviezdy strednej váhy, šampión Israel Adesanya a vyzývateľ Paulo Costa.

KTO je Kleinov súper?

Klein sa stretne so Shaneom Youngom. 27-ročný Novozélanďan má skóre 13-4. V UFC už má na konte tri zápasy, pričom dva z toho vyhral. Porazil ho jedine súčasný šampión pérovej váhy Alexander Volkanovski.

Mimochodom, Volkanovski je dnes Youngovým tímovým kolegom v slávnom klube City Kickboxing. Tam trénuje aj spomínaný šampión Israel Adesanya.

KEDY zápas prebehne?

Zápas Kleina a Younga bude súčasťou druhej porcie predzápasov dnešného podujatia UFC 253. Táto časť predzápasov sa začne o druhej hodine ráno a duel Lajoša Kleina je v poradí ako druhý. To znamená, že by mal prísť na rad približne o 2:30 SELČ

AKO sa dá zápas sledovať?

Duel Lajoša Kleina budú vysielať aj v televízii. Kanál Nova Sport 2 pravidelne vysiela hlavné karty podujatí UFC, no pri špeciálnych príležitostiach vždy zakúpi aj vysielacia práva na predzápasy. Inak tomu nebude ani tentoraz. Priamy prenos na Nova Sporte sa začne o druhej hodine ráno.

Ak nemáte vo vašom televíznom balíčku stanicu Nova Sport 2, internet ponúka viaceré legálne možnosti. Zostaneme pri Nova Sporte. Služba Voyo zahŕňa online vysielanie Nova Sportu aj na internete. Môžete si zakúpiť predplatné, minimálne na jeden mesiac, alebo existuje aj 7-dňové skúšobné obdobie

Ďalej, ak máte televíziu od Skylinku a máte službu Skylink Live TV, aj tam nájdete v ponuke Nova Sport 2 a Lajošov zápas môžete sledovať prostredníctvom online vysielania bez ďalších poplatkov. Nova Sport 2 má v ponuke Magio GO a rovnako DIGI GO.

Potom je tu aj UFC Fight Pass. Táto služba je určená najmä fanúšikom v Európe, keďže v USA bol Fight Pass nahradený službou ESPN+. Predplatné na jeden mesiac stojí 10 eur a cez Fight Pass môžete sledovať všetky turnaje a predzápasy s výnimkou hlavnej karty na PPV galavečeroch. Keďže duel Lajoša Kleina prebehne na predzápasoch, na Fight Passe si ho môžete pozrieť. 

A aj Fight Pass má skúšobné obdobie. Tu by sme vás ale radšej upozornili, aby ste nezabudli zrušiť skúšobné obdobie. Poprípade, ak si zaplatíte mesačné predplatné a ďalej nechcete používať Fight Pass, taktiež musíte zrušiť predplatné.

To isté platí aj pre Voyo, podobne ako pri ďalších platformách. Inak vám o mesiac z účtu stiahnu aj ďalšiu platbu. A tak to pôjde až do zrušenia predplatného.

Samozrejme, určite budete schopní nájsť aj ilegálne streamy. Pri nich si ale nemôžete byť istí ich spoľahlivosťou a bezpečnosťou. Každopádne, konečné rozhodnutie je na vás.

 

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV