VIDEO: Boxerský zápas roka ukončený brutálnym knokautom


Boxeri predviedli fenomenálny duel, ktorý tento rok len tak niečo neprekoná.

V bubline organizácie Top Rank Boxing v Las Vegas sa v noci na dnes konalo ďalšie podujatie bez divákov. Práve divácka kulisa bola azda tým jediným faktorom, ktorý chýbal hlavnému zápasu večera medzi Josem Zepedom a Ivanom Baranchykom.

Obaja boxeri si od úvodu vymieňali tvrdé údery a hneď v prvom kole sme videli dva knockdowny. Súboj pokračoval týmto tempom. Veď za necelých 5 kôl sme boli svedkami až ôsmich knockdownov, teda situácií, pri ktorých jeden z boxerov po presnom zásahu skončil na zemi. 

Vynikajúci zápas pokračoval do piateho kola, v ktorom síce najprv skončil na zemi Zepeda, no ten niekoľko sekúnd na to zasadil svojmu protivníkovi z Bieloruska rozhodujúci úder. 

Zostrihy duelu:

Samotné ukončenie duelu bolo také tvrdé, že niektorých fanúšikov doslova vydesilo. Zdesenie umocnila tiež skutočnosť, že Baranchyk niekoľko minút iba bezvládne ležal na zemi.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky