Samuel Krištofič mení klub, stáva sa tímovým kolegom Végha či Kleina


Spartakus Fight Gym získal veľkú posilu. Najnovšou súčasťou tímu sa stal hviezdny Samuel Krištofič.

Samuel „Pirát“ Krištofič sa rozhodol pre prestup do Spartakus Fight Gymu.

Trnavský klub oficiálne potvrdil Krištofičov príchod na sociálnych sieťach. Krištofič zároveň vysvetlil dôvody, ktoré ho doviedli až ku zmene klubu.

„Po dlhšej dobe dumania som sa rozhodol pre nový impulz v mojej kariére a oficiálne mením gym. Cítil som, že potrebujem zmenu. Keďže som do Trnavy často zašiel a chalani mi v prípravách na Diniza a Pukača veľmi pomohli, bolo mi jasné, kam sa vydať. Stal som sa členom Spartakus Fight Gymu pod vedením Attilu Végha. Poznáme sa, takže viem, že je to správna cesta,“ uviedol Krištofič. 

Krištofičova kariéra bola doteraz spätá s bratislavským Chaosom. 31-ročný bojovník preto svojmu bývalému klubu ďakuje za úspešné obdobie, počas ktorého sa z neho stala jedna z najväčších hviezd domácej scény.

„Nezabudnem na to, čo som zažil v Chaose a čo všetko sme prežili s Kamilom (Cibinskim, pozn. red.). Úcta a rešpekt k nemu ostávajú rovnaké. Je to viac ako len tréner a za všetko mu srdečne ďakujem,“ dodal Krištofič.

„Pirát“ patrí medzi hviezdy organizácie Oktagon MMA. V decembri ho čaká hlavný zápas na turnaji Oktagon 19, kde ho vyzve veľmi nebezpečný Poliak Bryczek. 

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV