SFG naďalej zbrojí, prichádza Buchinger


Do Spartakus Fight Gymu prichádza aj Ivan Buchinger.

Spartakus Fight Gym získal ďalšiu posilu. Do Trnavy prichádza skúsený Ivan Buchinger, ktorý sa stal najnovšou akvizíciou tohto klubu.

Buchinger má skúsenosti z popredných európskych líg a je dokonca držiteľom viacerých prestížnych titulov. Buchinger bol šampiónom Cage Warriors či M-1 Global, vo svojom poslednom vystúpení bojoval o titul v KSW.

„Oficiálne posilňujem Spartakus Fight Gym. Teším sa na spoluprácu a dúfam, že ma už čoskoro uvidíte na bojisku,“ uviedol Buchinger.

„Buki“ je po Samuelovi Krištofičovi tento týždeň už druhou veľkou posilou pre SFG. Podľa informácií SvetMMA by pritom možno nemuselo ísť o poslednú posilu.

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV