Tomáš Deák si ide po titul ďalšej ruskej organizácie


Deák má nové pôsobisko. Ilja Škondrič dúfa v ďalší opasok.

Šampión Fight Nights Global v bantamovej váhe Tomáš Deák si našiel nové pôsobisko. Deák sa pokúsi vybojovať titul v ďalšej známej ruskej organizácii Absolute Championship Akhmat, teda v niekdajšom ACB.

Deákov príchod do ACA potvrdil Ilja Škondrič. „Tomáš je pripravený ísť po ďalšej ceste, na konci ktorej bude dúfam opasok v ACA," napísal Škondrič na sociálnych sieťach.

Škondrič ešte dodal, že sa čoskoro môžeme tešiť na potvrdenie Deákovho debutu v ACA aj s konkrétnym dátumom zápasu.

Organizácia ACA vznikla spojením Absolute Championship Berkut a World Fighting Championship Akhmat v roku 2018. ACA sídli v čečenskom Grozny, no eventy sa organizujú aj v iných ruských mestách.

Konkurencia v ACA je veľmi silná. V lige pôsobia viacerí výborní zápasníci, ktorí síce nemajú vo svete také meno, no rozhodne disponujú veľkou kvalitou.

 

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV