„Frajer boxuje horšie než Karel,“ reaguje Mikulášek na Vémolovho súpera


Na turnaji Oktagon 17 sa prvýkrát od „zápasu storočia“ vráti do klietky Karlos Vémola. Ten sa mal pôvodne stretnúť s Václavom Mikuláškom, no keďže by Terminátor nesplnil váhový limit strednej váhy, v dohodnutej váhe do  90 kg ho nakoniec preverí nórsky policajt Thomas Robertsen.

Robertsen má síce skúsenosti z organizácie Cage Warriors, oproti Vémolovi však bude mať výškový a váhový deficit. Navyše, podľa Václava Mikuláška boxuje horšie než Vémola.

„Myslím, že tu vidia všetci, ako to dopadne. Frajer meria 177 cm, normálne chodí welter, občas strednú váhu. Niekto povedal, že je ťažší súper, než som ja. Ide s Karlosom 90 Kg. Pozrite sa na jeho zápasy. Frajer boxuje horšie než Karel a ten ho uťahá silovo, technicky a všetko. Proste jedlo. Nič v zlom, ale je to pravda,“ povedal Václav Mikulášek na svojom Instagrame počas otázok a odpovedí s fanúšikmi.

Či bude mať nakoniec „Baba Jaga“ pravdu sa dozvieme už v sobotu. Turnaj Oktagon 17 dostal na svoje uskutočnenie výnimku, a tak prebehne v Brne bez divákov. Vysielať sa bude prostredníctvom PPV.

Video: Thomas Robertsen a jeho posledné víťazstvo na CW 106:

Foto: Slovacky.denik.cz / Lukáš Kaboň

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV